Czas realizacji zamówienia

Ponieważ większość naszych produktów jest robiona specjalnie na Zamówienie Klienta, całkowity czas oczekiwania na przesyłkę* może trwać od 2 do 5 dni roboczych (zazwyczaj 3 dni robocze), w zależności od ilości aktualnie realizowanych w naszym Sklepie Zamówień. Jeśli potrzebujesz otrzymać paczkę z Zamówieniem od naszego Sklepu w krótszym terminie, koniecznie skontaktuj się z nami.

*Na całkowity czas oczekiwania na przesyłkę składają się następujące etapy:

1. Złożenie zamówienia przez Klienta

2. Zaksięgowanie płatności – w przypadku wyboru płatności przelewem lub kartą

3. Rozpoczęcie realizacji Zamówienia:

- tuż po zaksięgowaniu wpłaty w przypadku płatności przelewem z góry/kartą płatniczą

- tuż po mailowym potwierdzeniu przez Klienta złożonego Zamówienia, w przypadku wyboru płatności za pobraniem lub gotówką

Jeśli w procesie składania Zamówienia Klient nie podał / załączył wszystkich informacji niezbędnych do realizacji Zamówienia, Obsługa Sklepu możliwie szybko skontaktuje się z Klientem w celu ich uzyskania, co może dodatkowo wydłużyć proces realizacji.

Realizację zamówienia obejmuje: skompletowanie materiałów, wykonanie nadruku, pakowanie Towaru, przekazanie Towaru do wysyłki.

4. Wysyłka - dni robocze, w 24-48 godzin.

W przypadku płatności gotówką – informacja od Sklepu o możliwości odbioru osobistego

Informacje o statusie przesyłki są przesyłane drogą mailową. Klienci zarejestrowani na w naszym Sklepie mogą również śledzić proces realizacji Zamówienia w Panelu Klienta.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl